SPECIALIZACIJA

Kino, reklamos ir animacijos gamyba, B2B

bendra gamyba, gamybos paslaugos, deal memo pelno mokesčio lengvata kino gamybai, investuotojai ekranizavimas, teisių gavimas (rightclearance) partnerių ir agentūrinės sutartys, finansavimo Lietuvos kino centre dokumentai formato licencija, įgarsinimas, plagijavimas teisinės atitikties priežiūra, sutarčių nutraukimas ir kt.

Intelektinė nuosavybė

prekės ženklai, dizainas ir jų registravimas, teisių gavimo ir rezervavimo sutartys, juridinio asmens pavadinimas ir domenai. leidybos, formato licencijos sutartys ir kt.
 

Kūrėjų sutartys, B2C

 
Filmo bendraautorių sutartys ir licencijos (režisierius, scenarijaus autorius, dailininkas, operatorius, kompozitorius) garso takelis, kūrinių naudojimas, opcijos Filmo ir animacijos gamybinės komandos sutartys aktoriai ir atlikėjai, atstovavimas derybose su užsakovais fizinių asmenų mokesčiai, honoraras, individuali veikla ir kt.

Asmeninės teisės

garbė ir orumas, atvaizdo ir žinomumo naudojimas, vaikų filmavimo ypatumai, privataus gyvenimo neliečiamybė, filmavimas viešose vietose, kadre esančių asmenų ir objektų teisių apsauga ir gavimas ir kt.

KITOS PATIRTIES SRITYS

Produkto sutarčių kūrimas, B2C

Realių ir virtualių paslaugų sutartys, prekių pirkimo ir grąžinimo taisyklės, produkto teisinės strategijos rengimas.

Elektroninė komercija

Privatumo politika, asmens duomenų tvarkymo taisyklės, produkto aprašymo dokumentai, sutartys su tiekėjais.

Konfidencialumas ir nekonkuravimas

Sutarčių įmonės viduje B2C ir tarp verslo partnerių C2C rengimas, vertinimas, redagavimas, NDA rengimas, darbuotojo nekonkuravimo sutartis.

Nekilnojamojo turto statyba, vystymas, nuoma, pardavimas

Projektavimo sutartys, rangos sutartys, turto rezervavimo sutartys, preliminarios pirkimo – pardavimo sutartys, finansiniai modeliai, gyvenamųjų namų ar būtų savininkų bendrijų steigimas, turto naudojimo tvarkų rengimas, gyvenamųjų ir komercinių patalpų nuomos sutartys.

Jungtinė veikla

JT sutartys, apskaita susitariančių šalių buhalterijoje, JT nutraukimas ir atidalinimas.

Finansinės apskaitos sutatys ir strategijos

Reikalavimo teisių perleidimas, skolos perkėlimas, užskaitymas, paskolos, susiję asmenys.

Fizinių asmenų mokesčiai

Vienkartinė paslaugų sutartis, honoraras, Individualios veiklos pažyma ir verslo liudijimas, autorinis atlyginimas, paslaugos, turto pardavimas, fizinio asmens mokestinė rezidencija ir jos keitimas.

Informacinės technologijos

IT paslaugų ir produktų įsigijimo bei tiekimo sutartys: rengimas, vertinimas, konsultacijos, techlash, blockchain

Sutarčių rūšys ir sritys

Lizingas, nuoma ir subnuoma, tarpininkavimas, reklamos ploto nuomos sutartys, personalo atranka, vėjo jėgainės, vartojimo ir verslo rangos sutartys, franšizė, investicijų valdymas, mokymų paslaugos, ilgalaikio bendradarbiavimo sutartys, jų rengimas, nutraukimas, transporto paslaugos, paramos prašymai ir sutartys, taikos sutartys.

Skundai, raštai ir prašymai

Santykiai su valstybinėmis institucijomis, sutartinių įsipareigojimų pažeidimo pranešimai partneriams, pretenzijos, informavimas apie Force Majeure aplinkybes, Covid-19 ir karantino pasekmes, įgaliojimų rengimas, užklausų valstybinėms institucijoms rengimas.

Procedūros

Licencijų gavimas, registracijos, mokesčių mokėjimo ir susigrąžinimo klausimai, teisinės atitikties priežiūra.

Įmonių teisė

Akcininkų ir narių susirinkimų ir sprendimų protokolai, duomenų keitimas ir registravimas, sprendimų priėmimo procedūros ir jų įgyvendinimas, įmonių vardo keitimas, likvidavimas, pertvarkymas, akcijų pirkimo – pardavimo sutartys, kapitalo didinimas ir mažinimas.

Close Menu