SPECIALIZACIJA

Kino, reklamos ir animacijos gamyba, B2B

bendra gamyba, gamybos paslaugos, deal memo pelno mokesčio lengvata kino gamybai, investuotojai ekranizavimas, teisių gavimas (rightclearance) partnerių ir agentūrinės sutartys, finansavimo Lietuvos kino centre dokumentai formato licencija, įgarsinimas, plagijavimas teisinės atitikties priežiūra, sutarčių nutraukimas ir kt.

Intelektinė nuosavybė

prekės ženklai, dizainas ir jų registravimas, teisių gavimo ir rezervavimo sutartys, juridinio asmens pavadinimas ir domenai. leidybos, formato licencijos sutartys ir kt.
 

Kūrėjų sutartys, B2C

 
Filmo bendraautorių sutartys ir licencijos (režisierius, scenarijaus autorius, dailininkas, operatorius, kompozitorius) garso takelis, kūrinių naudojimas, opcijos Filmo ir animacijos gamybinės komandos sutartys aktoriai ir atlikėjai, atstovavimas derybose su užsakovais fizinių asmenų mokesčiai, honoraras, individuali veikla ir kt.

Asmeninės teisės

garbė ir orumas, atvaizdo ir žinomumo naudojimas, vaikų filmavimo ypatumai, privataus gyvenimo neliečiamybė, filmavimas viešose vietose, kadre esančių asmenų ir objektų teisių apsauga ir gavimas ir kt.
Close Menu